2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matdistribution till hemtjänsttagare
Beskrivning: Matdistribution i portionsförpackning från tillagningskök till hemtjänsttagare som inte har annan hjälp i samband med matdistributionen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001