272381-2021 - ÄndringSverige-Landvetter: Permanenta informationsskyltar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar
Referensnummer: SDA 2020-00540
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31523200 Permanenta informationsskyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser ett (1) avtal för skyltar, montering av skyltar, fästanordningar och belysning för vepor i olika storlekar till Swedavia, Stockholm Arlanda Airport och Bromma Stockholm Airport.
Avtalstid 3år + 36 månader
Estimerat avtalsvärde 30 MSEK. Swedavia garanterar inga volymer.