27246-2024 - Resultat
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Städning trapphus, tvättstugor och sopstationer Hallonbergen/Ör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädning trapphus, tvättstugor och sopstationer Hallonbergen/Ör
BeskrivningAvser städning av trapphus, tvättstugor och sopstationer i Hallonbergen/Ör.
Föregående meddelande012511-2023
Intern identifierareFV 2023-000075
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000