272518-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bowlingutrustning – Bowlingmaskiner - Borlänge kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBowlingmaskiner - Borlänge kommun
BeskrivningÄr du en leverantör av bowlingmaskiner? Maserhallen i Borlänge ska byta ut sin befintliga bowlinganläggning till en helt ny - och söker efter en leverantör som kan ta sig an det uppdraget. I uppdraget ingår även nedmontering/kassering/återbruk av befintlig anläggning. Läs igenom underlaget för att ta del av mer information! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37472000 Bowlingutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129547:Lot:1