See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personalfrukt
Beskrivning: Personalfrukt till enheterna
Intern identifierare: STK-2023-1426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Avseende abonnemangstjänst av Personalfrukt
Mängd: 400 000
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Abonnemangstjänst av Personalfrukt, uppskattad takvolym är 500 000 kg under avtalstiden inkl. optioner.
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter