2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Länsgemensam plattform för välfärdsteknik och egenmonitorering
Beskrivning: Förfrågan om presentation av plattform för väfärdsteknik och egenmonitorering
Intern identifierare: RS 2026-02471
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 72211000 Programmering av system- och användarprogram, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster