See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil 2026
Beskrivning: Köp av lastbil till Kumla kommuns gatuenhet.
Intern identifierare: 26/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Upphandling av en lastbil
Intern identifierare: 1902625-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan/Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1902626-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1902627-2