Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
Leveransplats
Postadress: Campus Valla
Ort: Linköping
Postnummer: 581 83
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)