272698-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Affärscoacher till Kalmar Science Park AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAffärscoacher till Kalmar Science Park AB
BeskrivningUpphandling av affärscoacher för konsultuppdrag på Kalmar Science Park AB.
Intern identifierare2026-35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000