27270-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Blod- och vätskevärmare – Blod- & vätskevärmare högflödesbehandling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBlod- & vätskevärmare högflödesbehandling
BeskrivningBlod- & vätskevärmare högflödesbehandling
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33186200 Blod- och vätskevärmare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118669:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar