272737-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersökningar – Kvalitativa- och kvantitativa undersökningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalitativa- och kvantitativa undersökningstjänster
BeskrivningKvalitativa- och kvantitativa undersökningstjänster. Två anbudsområden.
Intern identifierareMTM-H 2025/196
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Beskrivningundersökningstjänster
Intern identifierare1674540
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalitativa
Beskrivningkvalitativa undersökningar
Intern identifierare1674541
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKvantitativa
BeskrivningKvantitativa undersökningar
Intern identifierare1674542