272747-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Dricksvatten – Service och underhåll VA-pumpar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll VA-pumpar
BeskrivningService och underhåll av VA-pumpar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 41110000 Dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde 1:Nyinstallation samt tillsyn och skötsel av LTA-pumpar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125021:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42122220 Avloppspumpar, 45232410 Underhållsarbeten för avlopp
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 2: Service, underhåll och installation av avloppspumpar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125021:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde 3: Service, underhåll och installation av dricksvattenpumpar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125021:Lot:3