272776-2025 - Resultat
Sverige – Invalidfordon och rullstolar – Manuella rullstolar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelManuella rullstolar
BeskrivningManuella rullstolar med tillbehör
Intern identifierareRS 2023-02254
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193100 Invalidfordon och rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000