272833-2017 - ÄndringSverige-Sundsvall: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och Support av växel- och telefonisystem för Sundsva.
Referensnummer: UH-2017-474
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Service och Support av växel- och telefonisystem för Sundsvalls kommun.