See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar och Service
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av klassiska cyklar, elcyklar, lådcyklar och elsparkcyklar till olika verksamheter, och även anslutande Service av dessa fordon.
Intern identifierare: 2023-00015IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000