272867-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Kv Nötknäpparen 26 Munktellskolan etapp 2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kv Nötknäpparen 26 Munktellskolan etapp 2
Beskrivning: Ombyggnad av kontorsbyggnad till undervisningslokaler för grundskola
Intern identifierare: 24/57
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000