273062-2017 - ÄndringSverige-Hässleholm: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skånetrafikens upphandling av Helsingborgs stadsbusstrafik.
Referensnummer: 147/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning