273201-2023 - ÄndringSverige-Halmstad: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inre skötsel 2023 - Linehed, CKV, Maratonvägen samt Gullhönan
Referensnummer: 2023/00136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning