273231-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gummi- och plastmaterial – Täckgolv till Gubbängens skridsko- och bandyhall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTäckgolv till Gubbängens skridsko- och bandyhall
BeskrivningGubbängens skridsko- och bandyhall har behov av ett täckgolv för att skydda betongpist och inbjuder till anbudsgivning.
Intern identifierareIDF 2025/1014
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19500000 Gummi- och plastmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTäckgolv till Gubbängens skridsko- och bandyhall