Upphandling avseende ramavtal för mark- och anläggningsarbeten
Referensnummer: KS 2023-506
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrtälje kommun bjuder härmed in samtliga leverantörer att inkomma med ansökan om att lämna anbud i upphandling avseende ramavtal för mark- och anläggningsarbeten enligt upphandlingsdokumenten.