2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll Byggnadsarbeten Mjölby kommun
Beskrivning: Ramavtal för Byggnadsarbeten Mjölby kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45420000 Snickerimonteringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fastighetsunderhåll Byggnadsarbeten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95225:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45421000 Snickeriarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten