273338-2025 - Resultat
Sverige – Tillbehör för profylaktisk tandvård – Munvårdsprodukter 2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMunvårdsprodukter 2
BeskrivningUpphandling av munvårdsprodukter
Intern identifierareRS 2024-00039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33137000 Tillbehör för profylaktisk tandvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000