273347-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skannrar – Upphandling av Mobila skannersystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Mobila skannersystem
BeskrivningTullverket avser upphandla fem (5) mobila skannersystem.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38520000 Skannrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129602:Lot:1