See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl fyrfack
Beskrivning: Upphandlingen avser avfallskärl fyrfack.
Intern identifierare: LS-23-054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Upphandlingen innefattar: - inköp av avfallskärl med tillbehör - montering, lagring och utställning av fyrfackskärl samt återtag och lagring av begagnade kärl - demontering och återvinning av begagnade kärl.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörskvalificering