2. Förfarande
Förfarande
Titel: Logistikpartner
Beskrivning: Logistikpartner för SLU
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-1613
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64120000 Budtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster, 64100000 Post- och budtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsgivare