2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner
Beskrivning: Inköp av städmaskiner till kommunens verksamheter.
Intern identifierare: KS 2025/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 39713430 Dammsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000