27345-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profil- och presentartiklar inkl. gåvo- och presentkort
Referensnummer: 2022/2358
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
I upphandlingen ingår förädlade profilkläder, profilartiklar, give-aways, gåvo- och presentkort, kundanpassad webbshop. I upphandlingen ingår även förädlade och icke förädlade presentartiklar.