273471-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (6504) Miljöinventering markmiljöundersökning för rivning och demontering av järnväg, Söderhamns- och Hudiksvalls kommun, Gävleborgs län.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(6504) Miljöinventering markmiljöundersökning för rivning och demontering av järnväg, Söderhamns- och Hudiksvalls kommun, Gävleborgs län.
BeskrivningAvrop av Miljökonsulter Förorenade områden - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 8465, MILJÖKONSULTER INOM FÖRORENADE OMRÅDEN (DIS)
Intern identifierareKOM-420191
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(6504) Miljöinventering markmiljöundersökning för rivning och demontering av järnväg, Söderhamns- och Hudiksvalls kommun, Gävleborgs län.