273909-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål – VVS-Material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVVS-Material
BeskrivningVVS-Material
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44167400 Rörböjar, 44167300 Knärör, T-rör och rörledningsarmatur, 44167100 Fasta kopplingar, 44167000 Diverse rörledningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningVVS-material