Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning
Kylskåp och frysar
Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater
Delar till kyl- och frysutrustning samt värmepumpar
Diskmaskiner för storkök
Installation av kylutrustning
Reparation och underhåll
Diverse reparationer och underhåll