273933-2016 - ÄndringSverige-Öckerö: Fordon för vinterväghållning
Öckerö kommun, Box 1035, Att: Christopher Brand, Öckerö 475 80, Sverige. E-post: christopher.brand@ockero.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 9.7.2016, 2016/S 131-235954)
Angående:
CPV:34143000 Fordon för vinterväghållning, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34140000 Tyngre motorfordon
Fordon för vinterväghållning