273936-2016 - ÄndringSverige-Tierp: Sopbilar
Tierps kommun, 212000-0266, Centralgatan 7, Att: Per Zackrisson, Tierp 815 80, Sverige. E-post: per.zackrisson@tierp.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 19.7.2016, 2016/S 137-248325)
Angående:
CPV:34144511 Sopbilar
Sopbilar