2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar Azipod
Beskrivning: tillhandahållande av kritiska reservdelar till specialtillverkad Azipod.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 25-07517
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42961000 Manöver- och styrsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000