2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt bröd
Beskrivning: Laholms kommun avser att köpa in färskt bröd, både matbröd och portionsbröd.
Intern identifierare: KS 2025-204/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15811000 Brödprodukter, 15811100 Bröd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000