274005-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning – Dentalteknisk service 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDentalteknisk service 2024
BeskrivningDenna upphandling omfattar köp av Dentalteknisk service för de dentalutrustningar som är installerade inom Folktandvården, Region Västernorrland
Intern identifierare23-IU-59
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del