274064-2025 - Resultat
Sverige – Parkeringstjänster – Parkeringsövervakning område 2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning område 2
BeskrivningGöteborgs Stad, Stadsmiljöförvaltningen (SMF), inbjuder att avge anbud på ”Parkeringsövervakning, Avtalsområde 2”. Upphandlingen sker i samverkan med Göteborgs Stads Parkeringsaktiebolag (PB).
Intern identifierareSMF-2024-01299
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatoriska krav
BeskrivningUpphandlingen syftar till att teckna avtal för parkeringsövervakning avtalsområde 2. För mer information om uppdraget se Avtalsvillkor under avsnittet 1.4 samt i tillhörande bilagor i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare2024-001299
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering
BeskrivningSe upphandlingsdokumention med tillhörande bilagor
Intern identifierare2024-0001299
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelUtvärderingsvärde
Intern identifierare2024-01299