2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalanpassning söderalabadet
Beskrivning: lokalanpassning Söderalabadet
Intern identifierare: 16312
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45262300 Betongarbeten, 45422100 Träarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Lokalanpassning
Intern identifierare: Lokalanpassning söderalabadet