274099-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster – Resurskonsulter för Verksamhetstest MPK
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsulter för Verksamhetstest MPK
BeskrivningResurskonsulter för Verksamhetstest MPK.
Intern identifierareKOM-419686
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningBeräknad beläggningsgrad för uppdraget är ca 300 % av årsarbetstid för 3 - 5 resurskonsulter.
Intern identifierareResurskonsulter för Verksamhetstest MPK