Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster för fast datakommunikation, WAN (Wide Area Network
Referensnummer: LD18/01374
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72720000 Tjänster för globalt nät
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar tjänster för fast datakommunikation, WAN (Wide Area Network)
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Leverans av tjänster för fast datakommunikation, WAN.