274243-2020 - PlaneringSverige-Malmö: Uthyrning av lastbilar med förare
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förare inkl. hjullastare för packning på Lilla Hammars ÅVC i Höllviken
Referensnummer: XXX/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
II.1.4.
Kort beskrivning
Förare inkl. hjullastare för packning av avfallscontainers på Lilla Hammars återvinningscentral i Höllviken.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Hjullastare inkl förare för packning av containers på Lilla Hammars återvinningscentral i Höllviken.