See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag Byggledning inom VA
Beskrivning: Upphandlingen avser konsultuppdrag för byggledning inom VA. Konsultuppdragen innefattar byggledning inom VA-verk (pumpstationer, vattenverk, avloppsreningsverk samt ledningsläggning i samband med VA-verk).
Intern identifierare: TN 2023/2270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsultuppdrag Byggledning inom VA