274329-2026 - Resultat
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – Utförande av underhållsbeläggning Varm Gotlands län (I län)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtförande av underhållsbeläggning Varm Gotlands län (I län)
BeskrivningUnderhållsbeläggning Varm gällande Gotlands län.
Intern identifierareKOM-418975
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtförande av underhållsbeläggning Varm Gotlands län (I län)