274344-2025 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI - Kontroller för kemi- och immunkemianalyser
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Kontroller för kemi- och immunkemianalyser
BeskrivningBegäran om information om kontrollmaterial.
Intern identifierareRS 2025-02318
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)