2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Driftpersonal Riskullaverken Mölndal
Beskrivning: Beställaren önskar ramavtal med 1-4 leverantörer för avrop av driftpersonal, för arbete i Mölndal Energis produktionsanläggningar i Riskulla, Mölndal. Avsikten är att ge beställaren tillgång till kompetenta driftingenjörer och/eller drifttekniker som komplement vid tex föräldraledigheter etc.
Intern identifierare: Dnr 00024 2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000