Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grafisk konsult och förmedlare av tryckeri- och profilprodukter
Referensnummer: 23RGK495
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består av rådgivning och leverans av tryckeriprodukter, profilprodukter samt giveaways. I tryckeriprodukter ingår även kuvert och blanketter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22820000 Blanketter, 22900000 Diverse trycksaker, 30199230 Kuvert
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen