2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tillverkning och leverans av skyltar. Leveranserna ska ske successivt efter avrop.
Intern identifierare: UPPH2024-00003
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34928470 Skyltning, 34928471 Skyltmaterial, 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ny mall