2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk försäljning
Beskrivning: SVT vill med denna upphandling hitta en partner som med rätt kompetens inom broadcast kan avyttra/vidaresälja tekniska inventarier där SVT och partner båda kan tjäna ekonomiskt på samarbetet.
Intern identifierare: 202410
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL - Svenska