274539-2023 - ÄndringSverige-Trosa: Sophämtning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallshämtning Trosa kommun
Referensnummer: TSN 2023/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90511000 Sophämtning
II.1.4.
Kort beskrivning
Insamling av avfall som omfattas av kommunens ansvar samt transport till behandlings- eller återvinningsanläggning.