2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare Hjo kommun
Beskrivning: Hjo kommun önskar anbud på en Hjullastare
Intern identifierare: 25/167
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000