See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Generalkonsultuppdrag projektering nya läkemedelstillverkningslokaler, Sunderby sjukhus
Beskrivning: Uppdraget omfattar projektering för nya läkemedelstillverkningslokaler på Sunderby sjukhus. Upphandlingen sker inom ramen för det dynamiska inköpssystemet - Tekniska Konsulttjänster.
Intern identifierare: 24/94
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000